ProDiş » Tedaviler » İmplant Uygulamaları » İmplant Üstü Protezler

İmplant Üstü Protezler

All On Four

Hareketli protezinizden memnun değilseniz, yorucu olmaya başladıysa, çok kolay bir şekilde ağzınızdan düşüyorsa ve kemik yapınız sabit implantlar için yetersizse sadece 4 implantla sabit bir protez yaptırma şansınız hala var. Dört implant üstü sabit protez tedavisi oldukça teknik ve teknolojik açıdan gelişmiş bir tedavidir. Sadece 4 implant yaptırarak full sabit bir proteze sahip olabilirsiniz. Oldukça karmaşık bir tedavi seçeneğidir ama bizim uzmanlarımız sayesinde konforlu ve estetik dişlere sahip olabilirsiniz.

Zirkonyum Kron

Zirkonyum aslında sert, beyaz seramik bir malzemedir. Eski tip metal altyapılı porselen kuronlardan farklı olarak altyapısı zirkonyadır ve rengi beyazdır aynı zamanda eskiden beri kullanılan porselen kronların altyapısı olan metal altyapıdan farklı olarak ışık geçirgenliğine sahiptir. Kliniğimizde yüksek kaliteli zirkonyum kronlarınızı büyük bir zevkle imal ediyoruz.
Zirkonyum kronlar CAD/CAM (BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÜRETİM) sistemlerinde dizayn edilip makineler tarafından özel aletlerle kazınarak üretilmektedirler. Diş rengiyle birebirdir.
Komple olarak doğal görünümlü restorasyonudur. Doğal bir diş gibi çiğneyebilir ve ısırabilir. Dayanıklıdır. Zirkonyumun üzeri dişe daha fazla benzemesi için porselen ile tabakalanabilir. Alerjik reaksiyona sebep olmazlar. Vücuda uyumudurlar.

Porselen Kaplamalar

Eğer dişlerinizin lekelenmiş, koyu renkli, çatlamış, renklenmiş veya estetik olmayan dolgulara sahipler ise porselen kaplamalar harika bir gülüş kazanmak için tam size göre!
Porselen kaplamalar bazı durumlarda çapraşıklık ve boşluklu dişler için braketler veya dolgu uygulamalarına göre hızlı, dayanıklı ve estetik bir seçenek olarak karşınıza çıkar. Porselen kaplamalar, dişlerinizin sadece dış yüzeyine çok ince bir tabaka porselen tabakası halinde yapıştırılır. Bu işlem sonunda çok arzu edip istediğiniz, harika bir gülüşe sahip olabilirsiniz. Tahminlerin aksine kozmetik görünüşü geliştirmek için basit ve hızlı bir çözümdür.

Başa dön